2 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Læsø. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Læsø er to af de nyeste til salg boliger fritidshuset på Langvarigheden 15 og villaen på Askevej 14 i Vesterø Havn.
Fritidshuset på Langvarigheden 15 tilbydes til en pris på 1.795.000 kr. Med et boligareal på 94 kvadratmeter fordelt på 3 rum, er det et hyggeligt opholdssted placeret på en rummelig grund på 1.500 kvadratmeter.
På Askevej 14 finder vi en villa til salg for 1.595.000 kr. Denne bolig præsenterer et større rumfang med sine 122 kvadratmeter og indeholder 5 værelser. Villaen ligger på en 741 kvadratmeter stor grund, perfekt til en familie.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.