Gulspurvevej 8 og 1 anden boliger er kommet til salg denne uge i Læsø - se boligerne her.

dato

2 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Læsø. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

På Læsø er blandt de nyeste boliger på markedet fritidshuset på Gulspurvevej 8 i Østerby. Denne ejendom, sat til 2.295.000 kr., byder på 131 kvadratmeter fordelt på 5 rum.

Huset er placeret på en rummelig grund på 1.368 kvadratmeter, hvilket kan give masser af plads til udendørs aktiviteter.

En anden bemærkelsesværdig mulighed er villaen på Starbækvej 2A i Vesterø, udbudt til 995.000 kr. Denne imponerende ejendom strækker sig over 283 kvadratmeter med hele 13 rum, fordelt på en stor grund på 20.843 kvadratmeter.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga